Saç Kesimi                            


Her mevsim geçişi aslında bir temizlik, yenilik fırsatıdır. Sadece hayatımızda olan bir çok şeyin değişimini sağlamakla kalmaz bu geçiş, ruhen ve bedenen de yeniden doğarız. Mevsim geçişleriyle kıyafet değişimlerinin yanı sıra kullandığımız kozmetik ürünleri de değişmektedir. Bunun yanında yeni bir stilimizi de eklediğimizde baştan aşağıya yeni bir başlangıç yapmışız demektir. Tüm bu değişiklikler moda kıyafetlerden yeni trendlere, saç kesiminden boyanmasına her aşamasında uzman kadromuz ve sizi tanıyan personelimiz ile FABRA Barbers Club’ın ayrıcalıklı dünyasına sizleri de bekliyoruz.

Saç Boyama                        


Erkekler, kadınlara oranla saç boyama işlemini oldukça seyrek zamanlarda tercih etmektedirler. Yapılan araştırmalar sonucunda erkekler içinde bu durum her geçen gün değişmektedir. Artık erkeklerinde stillerinin değişiminde saç boyamak farklı bir anlam taşıyor. Ancak saç boyama işlemi oldukça titizlik gerektiren bir durumdur. Her ne kadar bu işlemi basitleştirilmiş gibi gözükse de sonuçları bir hüsranla bitebilir. Boya seçiminden, uygulanma şekline saçın uzunluğundan, boyanın kalma süresine kadar birçok değişken bulunmakta. Bütün bunların yanında kullanılan boyanın cilt sağlığı için ne kadar önemli olduğunu da hatırlatmak isteriz. FABRA Barbers Club sizin için en iyisini bilir.

Saç Simülasyonu                


Saç ektirdiniz ama sonucu sizi tatmin etmedi mi? Saç ekimi için yeterli saçınız mı yok? Ve bunun gibi sorunlarınız mı var? Hiç merak etmeyin, çünkü FABRA Barbers Club olarak dünyada yaygın olarak kullanılmaya başlanan HFS (Hair Future System) ile sizi yapısal zorunluluklarınızdan kurtarıyoruz. Üstelik canınız hiç yanmadan cilt sağlığınızı koruyarak. Saç ekimi işleminin sonucunu görebilmek için 1 yıl gibi bir süre beklemek gerekirken, bu süre saç simülasyonu ile 3-5 saat gibi bir sürede yeni görünümünüze kavuşmanız mümkün. İşlem sonrasında ise hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Saç Düzleştirme                  


Isı veren şekillendiriciler, kimyasal malzemeler saçların doğasına zarar vermekte ve saçlarınız sağlığını kaybetmekte. Bunun doğal sonucu olarak da dökülmeler kaçınılmaz olmaktadır. FABRA Barbers Club’da uygulanan saç düzleştirme işleminde kimyasal maddeler içermeyen özel karışımlar ile saç sağlığınızı tehdit etmeden düzleştirilir. Konusunda uzman dünyanın en ünlü markalarından olan partnerimiz Schwarzkopf'un ürünleriyle uygulanan saç düzleştirme işlemi ile sağlıklı ve doğal saçlarınıza uzun süre düz olarak kalmasını sağlar.

Saç Bakımı                            


Saçlarımızın parlak, hacimli, şekilli ve bakımlı olması tabi ki biz erkekler için de önemli. Saçlarımızda oluşan matlaşma, dökülme, kepek, kuruluk veya aşırı yağlanma sorunlarının üstesinden gelebilmek için düzenli olarak bakımlarımızı yaptırmamız gereklidir. FABRA Barbers Club’da öncelikle saç analiziniz yapılır. Çıkan analiz sonuçlarına göre personelimiz saçlarınızın bakımı için dünyada kendini kanıtlamış partnerlerimizin ürünleri ile saçlarınız istediğiniz forma kavuşacaktır.

Sakal Kesimi                        


Sevsek de sevmesek de sakal traşı hayatımızın bir parçası. Hatta bir çoğumuz için bize karizma katan en doğal aksesuarımız olarak düşünebiliriz. Ancak "karizma" ile "bakımsızlık" arasındaki ince çizgiyi de gözden kaçırmamak gerekiyor. Yüz yapınız, ve tercihleriniz göz önünde tutularak size özel sakal tasarımlarınızı yapıyoruz. Gerekli analizlerin sonunda çeşitli uygulamalar(buhar, fön, şekillendirici, boya v.b.)'ı uyguluyoruz. FABRA Barbers Club’da konusunda uzman Proraso'ya ait kullanılan malzemeler, personelin titiz çalışması ile hem cilt sağlığınız hem de karizmanız emin ellerde.

Yıkama – Fön                        


En doğal stil aracımız olan saçlarımızın bakımı diğer nesnelere göre daha zordur. Gerek alışkanlıklarımız gerek ise küresel ısınmanın sonucun da terleyen saçlarımızı her gün yıkamak zorunda kalıyoruz. Bilimsel araştırmalar sonucu elde edilen verilere göre her gün yıkanan saçların bakımında daha dikkatli olunması gerektiğidir. Her gün yıkanan saçların tabakasında bulunan doğal bakterilerinde korunması gereklidir. Bunun yanında saça yapılan her işlemin sağlığınız açısından en doğru şekilde uygulanması saç derinizin belirli zaman aralıkları ile yapılması gerekmektedir. FABRA Barbers Club akademik araştırmalar ışığında üretilen doğal malzemeler ile sağlığınızı ve saçlarınızı koruyoruz.

Perma                                    


Değişikliği seven, farkı biçimlerde görünen modern erkeğin hayatında birkaç kere denediği stilden birisidir perma. Genellikle gençlerin tercihi olmayı sürdürmektedir. Bir çok teknik ile yapılan bu işlem saçlarınızın en sevimli ve en kıvırcık halidir. Bu işlem oldukça hassas bir şekilde yapılması gerekir. Çünkü perma solüsyonunun saçınızda 15 dakikadan fazla kalması kırılmalara hatta dökülmelere bile yol açabilir. Bu yüzden bu işlemin FABRA Barbers Club’da uzman personelimiz tarafından yapılması yeni stiliniz ile size daha çok güven ve karizma katacaktır. 

Röfle                                      


Saçlarınızın renginin biraz daha canlı biraz daha asi veya radikal kalmasını mı istiyorsunuz? Yada saçlarınızın farklı tonlarla daha çarpıcı olması mı hoşunuza gidiyor? Yada durun bir saniye saçlarınızın dah hacimli görünmesini, parlamasını dolgun görünmesini mi istiyorsunuz? İşte bütün bunlara biz kısaca röfle diyoruz. Röfle ile saçınızı on farklı renk tonunda FABRA Barbers Club özel solüsyonu ile renklendirip katlandırıyoruz. Genellikle yaz aylarına giriş zamanlarında tercih edilmektedir.

Manikür                                


Gün içinde milyonlarca bakterilere direk maruz kalan organımız ellerimiz. Bu organların aynı zaman da hayatımızdaki diğer insanların belki de ilk temas ettiği yerdir. Tokalaşırken, kendimizi ifade etmek istediğimizde, işimizi yaparken… Bu yüzden, bakımı esnasında en fazla özen gösterilmesi gereken organımız ellerimizdir. Tabi ki günlük krem sürmenin haricinde on günde bir uzman personelimiz tarafından yapılan manikür işlemi ile temizleme, tırnaklara şekil verme, ölü derinin alınması ile ellerinizin kıymetini bilin.

Pedikür                                


Her ne kadar ismi manikür ile beraber gelse de pedikür, biraz daha farklı uygulmalar gerektiren bir bakım yöntemidir. Günümüzde sıkça rastlanan tırnak batması, nasır veya topuk dikeni gibi durumlarda pedikürün önemi biraz daha gün yüzüne çıkmaktadır. Maniküre oranla daha fazla bakım gerektiren pedikürün yaşam içerisinde daha çok sebepleri vardır. Yanlış ayakkabı seçimi, ayak sıcaklığı bu sebeplerden en başlıcalarıdır. Düzenli olarak yaptırılması gereken bu bakımlar sayesinde tırnak çevresi hastalıkları, mantar gibi bir çok sakıncalı durumdan korumaktadır.

Cilt Bakımı                            


Değişen mevsimsel faktörler, yeme alışkanlıklarımız başta olmak üzere birçok etken cilt sağılığımızı tehdit edebilmektedir. Özellikle yaz aylarında farkında bile olmadığımız hatta yararlanmayı beklediğimiz güneş ışığı bile cildimiz için büyük tehditler oluşturabilmektedir. Tabi ki en değerlimiz cildimizin de bakımı için birçok yöntem ile onu korumayı olması gereken nem oranını yakalamayı bilmemiz gerekir. Terlediğimiz anlarda bile cildimiz için ufak ufak tehlikeler söz konusudur. Ama bütün bu riskler sizin için geçerli değil, çünkü siz işinde profesyonel FABRA Barbers Club’ın uzman personeli ile cilt bakımlarınızı eksiksiz yaptırmaktasınız.

Damat Traşı                          


Biz erkeklerin yaşamı boyunca en özel olduğu, eksiksiz olarak bakımlarımızın yapıldığı tek andır damat tıraşımız. Bugünde siz değerli müşterimizin saç kesim alışkanlıklarını göz önünde bulundurularak sizin en şık şekilde görünmenizi sağlayacak uygulamamızdır. Genel olarak tek seferde yapılan bu uygulama FABRA Barbers Club’da 3 ayrı seansta yapılmaktadır. İlk günde cilt temizliği ve sadeleştirme işlemi yapılır. İkinci seansta ise cildinizin analizleri yapılarak son güne hazırlıklarınız yapılır ayrıca bu seansta saç modellerine karar verilerek son seans için hazırlıklar yapılmaktadır. Saç sakal seçiminiz ve cilt özelliklerinize göre gerekli solüsyon ve kremlerin hazırlanması da bu seansta yapılmaktadır. Son seansta ise önceden karar vermiş olduğunuz model ve kesimler ile özel anınıza hazırlanırsınız.

Kaş Şekillendirme              


Yüzümüzü temel unsurlarından biridir kaşlarımız. Gözlerimizin ortaya çıkmasında en önemli faktördür. Günümüzde çeşitli uygulamalar ile kaşlarımıza müdahalelerde bulunabilmekteyiz. Ancak doğru müdahelenin haricinde ki bir uygulama imajı çizdirmenin diğer bir yolu olacaktır. Çünkü kaş uygulamalarının sonucu saçlar gibi alternatifi pek olamayan bi durumdur. FABRA Barbers Club’da ön bilgilendirme sonrasında kataloğumuzdan yapacağınız seçim ile hayata daha dolgun bakabileceksiniz. 

Lazer Epilasyon                  


İstenmeyen tüylerden kalıcı ve sağlıklı bir şekilde kurtulmanın en modern yolu olan lazer epilasyon, ülkemizde en sık uygulanan kozmetik prosedürlerinin başında geliyor. Lazer epilasyon gönderdiği konsantre lazer ışıklarını, kıl köklerinin pigmenti tarafından emilip, kıl foliküllerinin yıpratılması prensibine dayanarak çalışan bir sistemdir. Bireysel çözümlerle, bölgesel kullanım için farklı lazer cihazlarının kullanımıyla istenmeyen tüylerin tamamından kurtulabilir ve ömür boyu pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz. Ağda, jilet gibi geleneksel yöntemlerin oluşturabileceği hijenik olmayan, cildi tahriş edebilecek yaklaşımları dışlar ve kalıcı bir çözüm sunar.
Saç Kesimi
Manikür Pedikür Hizmeti
Sakal Kesimi
Fabra KIDS
Saç Kesimi
Hayata tam gaz
Mükemmellik, detaylarda...